| Customization: | Available |
|---|---|
| Certification: | CE, ISO |
| Column number: | Double Column |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
Technical Parameters:
| Can Ends Curler | |
| Applicable End Dia. | D30-D170 mm |
| Max. Capacity | 800 epm |
| Approx. Weight | 150 kg |
| Power | 0.37 kW |
| Overall Dimension | 740 x 1100 x 590 mm |
| Power Supply | Three Phase AC 380V 50Hz |