| Customization: | Available |
|---|---|
| Automatic Grade: | Automatic |
| Application: | Cleaning, Detergent, Oil, Paint, Lubricant Oil |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Applicable Can | Round & Square Pail |
| Capacity | Up to 60cpm |
| Applicable Height | H160-280mm |
| Total Power | 6kW |
| Control | PLC Controller |
| Dimension | 2800×2500×1900mm |